Новини

Всі новини
Плівочній фотографії БУТИ!
Плівочній фотографії БУТИ!
фото


Через місяць після подачі заяви, Kodak повертається з радісними новинами для всіх шанувальників плівкової фотографії. Компанія припиняє випуск цифрової техніки, проте продовжує випуск плівки.
Нещодавно по світу пронеслись недобрі чутки про теперішній стан і перспективи всіма улюбленої компанії Kodak.
Компанія подала прохання про захист від банкрутства через борги, величезних збитків, і зниження рентабельності. Для всіх любителів м'якотілості і теплоти плівкової фотографії, це означало одне - світ ще на один крок віддаляється від магії плівкових знімків.

фото

Однак, нещодавно компанія заявила, що Kodak припиняє випуск цифрових фотокамер, і кишенькових відеокамер, однак залишає за собою виробництво плівкової продукції.
"Впродовж деякого часу стратегія компанії Kodak була в тому, щоб покращити роботу компанію в галузі фотографії шляхом звуження нашого впливу з точки зору кількості продуктів і роздрібної торгівлі. Сьогоднішня заява є логічним продовженням цього процесу, враховуючи наші дослідження тенденцій в індустрії" - коментує головний маркетолог Kodak Pradeep Jotwani.
Заспокоюючи плівкових фотографів Kodak запевнює, що випуск і реалізація товарів і послуг включно: традиційну фотографію і випуск фотопаперу продовжуватиметься, забезпечуючи споживачів, фотографів, продавцям і фотолабораторіям таку ж високу якість продукції.
Якщо вам цікаво що станеться з цифровими товарами Kodak, то компанія запевняє, що ця заява не означає кінець цифровим камерам. Компанія хоче піти шляхом Polaroid і ліцензувати бренд Kodak як стороннього виробника, але в той же час лишивши в силі всі гарантії. Kodak бере на себе зобов'язання забезпечувати технічну тідтримку всіх продуктів, в тому числі цифрові камери та цифрові рамки.

фото


Стаття з сайта lomography.ru і перекладена на українську
З питань співпраці та замовлень звертайтесь в приват.

16.02.2012
Переглядів 1202    Рейтинг 124   Сподобалась новина?    +1   -1    Додати коментар  (0)